Завідувач кафедри ТУ взяв участь у міжнародній конференції з технологій управління економічними системами

Кафедра ТУ Львівської політехніки
учасники конференції з технологій управління економічними системами

4–6 жовтня 2019 року в Хмельницькому національному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами». У зібранні взяли участь близько 300 науковців із різних країн, у тому числі з Греції, Польщі, Литви, Грузії, а також України – зі Львова, Хмельницького, Києва, Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст України. Зокрема, учасником конференції був завідувач кафедри технологій управління Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор Павло Ільчук.

Упродовж трьох днів науковці з більш ніж 90 університетів України та закордону презентували результати досліджень у сфері глобальних викликів розвитку економіки в країнах Центральної та Східної Європи, економетричного моделювання і прогнозування соціально-економічних процесів, математичних методів, моделей та інформаційних технологій дослідження економічних систем, стратегічних домінант розвитку світових і національних фінансових ринків. Високий рівень конференції підтверджує індексація матеріалів міжнародними наукометричними базами даних Web of Science та Scopus.

Отриманий досвід стратегічного управління, моделювання й удосконалення технологій управління економічними системами буде корисним кафедри технологій управління під час викладання дисциплін та керівництва магістерськими кваліфікаційними роботами у напрямі підготовки фахівців зі спеціалізації «Управління проєктами».

учасники конференції з технологій управління економічними системами