4–8 жовтня 2021 року завідувач кафедри систем автоматизованого проектування професор Михайло Лобур відвідав Білостоцький політехнічний університет (Politechnika Białostocka), де зустрівся з ректором професором Мартою Косіор-Казберук і деканом машинобудівного факультету професором Романом Качинським та обговорив із ними можливості наукової співпраці.
Також під час свого візиту професор Михайло Лобур ознайомився з лабораторною базою даних машинобудівного факультету і прочитав лекцію для студентів.
Докладніше – на сайті Білостоцької політехніки.
![Фото з відвідин Білостоцької політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/12/para/gallery/sapr-bp-1.jpg?itok=GY9PYLW9)
![Фото з відвідин Білостоцької політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/12/para/gallery/sapr-bp-2.jpg?itok=wCtDhMEv)
![Фото з відвідин Білостоцької політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/12/para/gallery/sapr-bp-3.jpg?itok=ZGMmfKsP)
![Фото з відвідин Білостоцької політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/12/para/gallery/sapr-bp-4.jpg?itok=Kc9wo487)