Завідувач кафедри систем автоматизованого проектування ІКНІ відвідав Білостоцьку політехніку

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Фото з відвідин Білостоцької політехніки

4–8 жовтня 2021 року завідувач кафедри систем автоматизованого проектування професор Михайло Лобур відвідав Білостоцький політехнічний університет (Politechnika Białostocka), де зустрівся з ректором професором Мартою Косіор-Казберук і деканом машинобудівного факультету професором Романом Качинським та обговорив із ними можливості наукової співпраці.

Також під час свого візиту професор Михайло Лобур ознайомився з лабораторною базою даних машинобудівного факультету і прочитав лекцію для студентів.

Докладніше – на сайті Білостоцької політехніки.

Фото з відвідин Білостоцької політехніки Фото з відвідин Білостоцької політехніки Фото з відвідин Білостоцької політехніки Фото з відвідин Білостоцької політехніки