14 травня у межах проведення профорієнтаційних заходів відбулась зустріч завідувача кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Володимира Дончака з цьогорічними випускниками Зубрянського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів (с. Зубра Львівської області).
Володимир Андрійович розповів про спеціальності й освітні програми, за якими проходить підготовка бакалаврів та магістрів в Інституті хімії та хімічних технологій і безпосередньо на кафедрі органічної хімії, про умови вступу, освітній процес та перспективи працевлаштування випускників, відповів на численні запитання школярів.
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/16/para/gallery/okh-zubr-019.jpg?itok=n95x3XIJ)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/16/para/gallery/okh-zubr-023.jpg?itok=mpwgJl9O)
![Фото з профорієнтаційного заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/16/para/gallery/okh-zubr-017.jpg?itok=NjYCO7xS)