Завідувач кафедри органічної хімії ІХХТ провів відкриті уроки для учнів випускних класів калуських ліцеїв

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Завідувач кафедри органічної хімії Львівської політехніки професор Володимир Дончак провів відкриті уроки-презентації для учнів випускних класів калуських ліцеїв № 3 та № 10. Під час зустрічі він ознайомив майбутніх випускників з освітніми програмами Інституту хімії та хімічних технологій, акцентуючи увагу на інноваційних підходах до підготовки фахівців та актуальних напрямах хімічної науки. Професор докладно розповів про умови навчання, особливості лабораторних практик, можливості стажування за кордоном та проєкти, в яких студенти можуть брати участь уже з перших курсів.

Окремо було підкреслено перспективи, які відкриває хімічна освіта в сучасному світі. Професор Дончак розповів про можливості для працевлаштування випускників як в Україні, так і за кордоном, про високу затребуваність фахівців з хімії у промисловості, фармацевтиці, наукових дослідженнях та інших галузях.

Після презентації викладач Львівської політехніки охоче відповідав на численні запитання учнів та вчителів, які стосувалися не лише особливостей навчання, але й перспектив розвитку хімії як науки та її ролі у розв’язанні глобальних викликів сучасного світу. Школярі активно проявили інтерес до вибору професії хіміка, особливу увагу привернула спеціальність «Харчова хімія та експертиза», на яку кафедра органічної хімії ІХХТ запрошує майбутніх абітурієнтів.

Ця унікальна спеціальність надає можливість працювати не лише на підприємствах харчової промисловості, але й у високотехнологічних лабораторіях, що займаються інноваційними розробками в галузі харчової індустрії. Професор Дончак підкреслив, що випускники цієї спеціальності матимуть змогу брати участь у проєктах, спрямованих на покращення якості продуктів харчування, розробку нових технологій зберігання та переробки, а також у дослідженнях, пов’язаних з безпекою і контролем якості харчової продукції.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу