Завідувач кафедри МКП взяв участь у з’їзді представників юридичних навчальних закладів та установ

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Фото із заходу

10 та 24 вересня 2024 року у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся з’їзд представників юридичних навчальних закладів та установ для призначення членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Згідно з рішенням Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» на з’їзд було делеговано завідувача кафедри міжнародного та кримінального права Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти, д.ю.н., професора Олексія Гуміна.

Досвід, отриманий у процесі спілкування під час з’їзду, буде використано в організації навчального процесу для підготовки фахівців юридичного спрямування.

Фото із заходу Фото із заходу