Завідувач кафедри МКП взяв участь у міжнародній конференції щодо підготовки дисертацій в умовах воєнного стану

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Фото з конференції

28 вересня 2024 року завідувач кафедри міжнародного та кримінального права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, доктор юридичних наук, професор Олексій Гумін взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Підготовка дисертацій в умовах воєнного стану: актуальні питання та шляхи їх вирішення», яка відбулася в місті Рівному на базі Науково-дослідного інституту публічного права.

Учасниками наукового зібрання було понад 120 науковців, працівників різних навчальних закладів та наукових установ України, а також представники Іспанії та Франції. У процесі дискусій відбувся обмін думками стосовно шляхів підвищення якості підготовки дисертацій у нашій державі в сучасний період.

Фото з конференції Фото з конференції