Завідувач кафедри хімії і технології неорганічних речовин Зеновій Знак дав інтерв’ю телеканалу «Перший Західний»

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин
Зеновій Знак

Професор Зеновій Знак, завідувач кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка», в інтерв’ю телеканалу «Перший Західний» розповів про розробки кафедри, спрямовані на підсилення обороноздатності України.

Зокрема, на кафедрі розроблено низку димових гранат різного призначення та димових шашок. Ці вироби прийняті на озброєння Збройних Сил України, їх активно використовують під час бойових дій на сході України та під час навчань воїнів ЗСУ, працівників СБУ та інших формувань.

Зеновій Знак зазначив, що на кафедрі ХТНР готуватимуть фахівців із технології піротехнічних засобів нелетального призначення. Особливу увагу професор приділив важливості належного викладання природничих дисциплін, зокрема хімії, починаючи зі шкільної лави.