Завідувач кафедри фотоніки Ярослав Бобицький, візит-професор: студенти Ряшева солідарні з Україною

Кафедра фотоніки Львівської політехніки
Завідувач кафедри фотоніки Ярослав Бобицький зі студентами за сортуванням і пакуванням допомоги в парафії Малава під Ряшевом

Розповідає завідувач кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки, візит-професор Ярослав Бобицький:

– Допомога Уряду Польщі Україні своєчасна і вражає своїми масштабами.

В головах поляків знову мотив відомої з часів Майдану пісні «Подай руку Україні».

Розгорнуто пункти збору гуманітарної допомоги по всій країні, в кожній школі, в кожному магазині.

У прикордонному Ряшеві надзвичайно активні школи та університети, релігійні громади. Студенти включилися у волонтерський рух. Гуртожитки університету прийняли біженців з України. Університети відкриті до прийому студентів з України.

Студенти організовують збір, сортування, пакування та логістику. Допомагають перекладом між пацієнтами та лікарями. Роботи є всім. Байдужих нема. Мої студенти, старости – Мартина Стах, Міхал Міцал – весь час на зв’язку в готовності допомогти.