Завідувач кафедри філософії виступив із доповіддю на Міжнародному симпозіумі «Історія (у) Львівсько-Варшавській школі»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

20–23 жовтня 2022 року у Варшавському університеті відбувся Міжнародний симпозіум «Історія (у) Львівсько-Варшавській школі», організований Центром досліджень Львівсько-Варшавської школи. Доповіді учасників були зосереджені на дослідженнях історії логіки представниками Львівсько-Варшавської школи та співвідношенні логіки й історії логіки.

Також були доповіді, присвячені історико-філософським дослідженням у Львівсько-Варшавській школі. Зокрема, завідувач кафедри філософії Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Карівець виступив на тему «Конструктивістські тенденції в історико-філософських дослідженнях Казимира Твардовського».

Афіша заходу Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції