Завідувач кафедри філософії Львівської політехніки став лауреатом Премії імені Юрія Прилюка

Кафедра філософії Львівської політехніки
Книжки Львівського філософського товариства імені Казимира Твардовського

21 жовтня 2021 року в Інституті філософії імені Григорія Савича Сковороди НАН України (Київ) відбулося нагородження номінантів та лауреатів премій у галузі філософії за 2016–2020 роки. Одним із лауреатів є завідувач кафедри філософії Національного університету «Львівська політехніка», д-р філософських наук, доцент Ігор Карівець. Дипломом лауреата Премії імені Юрія Прилюка за найкращий редакційно-видавничий проєкт у галузі філософії нагороджено команду Львівського філософського товариства імені Казимира Твардовського, членом правління якого і є Ігор Карівець.

Відзначено такі видання Товариства:

1. Казимир Твардовський. Вибрані твори (пер. з пол.). Видавництво «Фоліо»: Харків, 2018.
  2. Теорія суджень у львівській філософській школі. Антологія: Львів, 2018 (польською мовою).
  3. Ольга Гончаренко. Філософія освіти у Львівсько-Варшавській школі. Кам’янець-Подільський: «Друкарня «Рута», 2018.
  4. Яцек Юліуш Ядацький. Метафізика і семіотика. Прототеоретичні дослідження (пер. з пол.). Кам’янець-Подільський, 2019.
  5. Віктор Малецький. Мотиви соціально-філософської антропології в працях Степана Балея. Одеса: Астропринт, 2020.
Диплом Львівського філософського товариства імені Казимира Твардовського Книжки Львівського філософського товариства імені Казимира Твардовського