Завідувач кафедри ФГІ виступив із доповіддю на тренінгу в рамках проєкту транскордонного співробітництва

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Фото з тренінгу

2 листопада 2022 року в Ужгороді відбувся тренінг у рамках проєкту HUSKROUA/1702/8.1/0065 «Розширення діючої «Системи космічного захисту від надзвичайних ситуацій» у напрямку моніторингу небезпечних природних та техногенних геопроцесів на транскордонній території Угорщини, Словаччини, Румунії та України».

В тренінгу взяв участь завідувач кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» професор Володимир Глотов, який виступив із доповіддю на тему «Застосування БПЛА як альтернатива космічному зніманню для дослідження надзвичайних ситуацій».

Проєкт фінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020» Європейського інструменту сусідства.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу