Завідувач кафедри АФМ Львівської політехніки Назар Подольчак став експертом конкурсу Vernadsky Challenge

Tech StartUp School
Герб Львівської політехніки

Керівник Lviv Tech Startup School, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» професор Назар Подольчак став експертом Vernadsky Challenge, одного з найбільших конкурсів інноваційних проектів з домінуванням інженерних ідей.

Конкурс Vernadsky Challenge проходить з 2015 року. Його місія – створити платформу, яка допоможе талановитим спеціалістам розвивати і втілювати в життя свої ідеї в галузі проектування та інженерії. Команди з найперспективнішими ідеями отримають інвестиції, професійну експертизу і доступ до інноваційної науково-технічної бази в еквіваленті 2 млн. грн.

У фокусі інтересів Vernadsky Challenge:

• космічні технології;
  • альтернативна енергетика;
  • агропромислова техніка;
  • медичне устаткування;
  • робототехніка;
  • нові матеріали металургії, електроніки та інші;
  • геологорозвідка, проекти у сфері ефективного природокористування;
  • ігрові платформи, програмне забезпечення для фінансових та інженерних комунікацій;
  • системи обробки, зберігання і передачі великих масивів даних;
  • комплекси та системи військового призначення;
  • системи управління транспортом.

Слід зазначити, що цього року командами Львівської політехніки на конкурсі представлено два інноваційних проекти.

Конкурс Vernadsky Challenge