Завершився Всеукраїнський літературний конкурс для учнів, керівницею якого є викладачка Університету

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Фото з нагородження переможців конкурсу

31 травня у департаменті освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації зібрались учасники, їхні батьки та оргкомітет конкурсу серед учнівської молоді «У світлих римах оживає слово» для того, аби напередодні Дня захисту дітей нагородити переможців та відзначити усіх конкурсантів за їхню творчість і старанність.

Організаторами конкурсу є департамент освіти і науки ЛОВА, Національна спілка письменників України, Національна спілка журналістів України, Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека та Львівська Муніципальна Бібліотека.

Модерувала захід Наталія Калиновська – керівниця проєкту, голова журі, старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки, поетеса, членкиня Української асоціації письменників, лауреатка літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, членкиня поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 300 учнів. Дипломами нагороджено:

• Владислава Шадюка – ліцеїста 11 класу Львівського ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою імені Героїв Крут;
  • Агнєшку Мокшицьку – ученицю Львівської спеціальної школи № 100.

Докладніше – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.