Завершився очний курс «Основи фінансової грамотності» від Центру інноваційних освітніх технологій

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
Фото із заходу

У трускавецькому пансіонаті «Пролісок» завершився курс «Основи фінансової грамотності», організований Центром інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» в очному форматі.

Під час занять розглянули актуальні питання розвитку фінансового ринку, теорію заощаджень, підходи до фінансового планування, управління грошовими потоками, ризики та дохідність інвестицій. Освоїли нові методи проведення навчальних занять і комунікації з учнями та студентами.

Викладач курсу – Марія Рисіна, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки й викладач Центру інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки.