Завершився Всеукраїнський конкурс студентських робіт із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
переможці

23 березня 2018 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364 на базі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Захід відбувався у формі підсумкової науково-практичної конференції за участю переможців першого етапу Конкурсу, їхніх наукових керівників, членів галузевої конкурсної та апеляційної комісій, науково-педагогічного персоналу і студентства Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, а також представників громадськості.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова галузевої конкурсної комісії – проректор Національного університету «Львівська політехніка», д-р екон. наук професор Наталія Чухрай, яка привітала численних учасників конкурсу з усіх куточків України та побажала їм плідної роботи. Привітав учасників заходу також директор Інституту економіки і менеджменту, д-р екон. наук професор, Заслужений працівник народної освіти України Олег Кузьмін.

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» із 55 надісланих на конкурс наукових робіт від 63 студентів відібрала 16 робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції. Загалом у конкурсі були представлені 34 заклади вищої освіти з Києва, Одеси, Тернополя, Харкова, Львова, Дніпра, Миколаєва, Сум, Умані, Хмельницького, Маріуполя, Херсона, Вінниці та низки інших міст України.

На підставі рецензування та оцінювання наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Серед них – дві представниці Національного університету «Львівська політехніка»: Ілона Вовчанська (диплом І ступеня, науковий керівник – Ольга Мельник, завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності) та Роксоляна Логвиненко (диплом ІІІ ступеня, науковий керівник – Олег Кузьмін, директор Інституту економіки і менеджменту).

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності вітає студентів-переможців та їхніх наукових керівників і бажає їм подальших наукових звершень!

Переможці другого етапу ІІ туру Конкурсу

Докладніше про ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»