Завершився другий день Міжнародної літньої школи молодих журналістів на кафедрі ЖЗМК

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-заходу

В рамках Міжнародної літньої школи молодих журналістів на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації відбулися тренінги з успішними випускниками.

Поговорили з провідним фахівцем зі зв’язків з громадськістю та пресою відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Оленою Гирбою про систему безоплатної правової допомоги, про роботу журналіста у цій сфері та про те, як вона змінилась під час війни.

А міжнародний спікер Школи, журналіст стрічки новинного ресурсу «24» Сергій Зятюк розповів, як працюють інформаційні сайти в умовах війни.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу