Завершилася тематична олімпіада для учнів випускних класів «Майбутнє з Політехнікою»

Кафедра інформаційних систем та мереж Львівської політехніки
Фото з олімпіади

З ініціативи директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Миколи Медиковського у стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбулася олімпіада для учнів випускних класів «Майбутнє з Політехнікою». Організаційний комітет олімпіади очолював проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак.

Учні випускних класів мали змогу оцінити свої знання у таких секціях:

• українська та англійська мови;
  • історія України;
  • фізика;
  • математика;
  • хімія;
  • інформатика;
  • економіка та державне управління.

У першому онлайн-турі олімпіади взяли участь 1573 школярі з різних регіонів України. Всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Другий, очний, тур відбувся в Студентській бібліотеці Львівської політехніки, куди було запрошено понад 300 учасників. На жаль, не всі запрошені учні змогли долучитися до очного туру.

Переможці олімпіади з кожної секції отримали дипломи, пам’ятні призи та сувеніри, надані Львівською політехнікою та партнерами. Всі учасники другого туру отримали сертифікати.

Дякуємо всім учасникам і запрошуємо на навчання в Університет!

Фото з олімпіади Фото з олімпіади Фото з олімпіади Фото з олімпіади