З ініціативи директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Миколи Медиковського у стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбулася олімпіада для учнів випускних класів «Майбутнє з Політехнікою». Організаційний комітет олімпіади очолював проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак.
Учні випускних класів мали змогу оцінити свої знання у таких секціях:
- українська та англійська мови;
- історія України;
- фізика;
- математика;
- хімія;
- інформатика;
- економіка та державне управління.
У першому онлайн-турі олімпіади взяли участь 1573 школярі з різних регіонів України. Всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Другий, очний, тур відбувся в Студентській бібліотеці Львівської політехніки, куди було запрошено понад 300 учасників. На жаль, не всі запрошені учні змогли долучитися до очного туру.
Переможці олімпіади з кожної секції отримали дипломи, пам’ятні призи та сувеніри, надані Львівською політехнікою та партнерами. Всі учасники другого туру отримали сертифікати.
Дякуємо всім учасникам і запрошуємо на навчання в Університет!
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/4/para/gallery/olimp-71aba4ba-b81f-4c0c-b2b8-b1a5d7fc3946.jpg?itok=p6Vwm0o8)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/4/para/gallery/olimp-bdc1edba-91de-4f31-91f4-be316d4941f0.jpg?itok=6Znup5Fw)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/4/para/gallery/olimp-e1e86973-6aba-4165-94cd-b22b080cb5d8.jpg?itok=iqb1XM76)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/4/para/gallery/olimp-f05b514c-6170-45c7-b0d6-f71fd995d6f5.jpg?itok=St8VTsVi)