Завершилася Міжнародна літня школа «Переклад як акт міжмовної та міжкультурної комунікації»

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-школи

Впродовж 29 травня – 12 червня 2023 року на базі кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки за співпраці з Королівським університетом Белфаста (Великобританія) та Сілезьким університетом міста Катовіце (Польща) дистанційно (на платформі Zoom) відбувалася Міжнародна літня школа «Переклад як акт міжмовної та міжкультурної комунікації». Під час заходу свої доповіді виголосили гості з Великобританії та Польщі, а також викладачі кафедри прикладної лінгвістики.

Виступи спікерів, пізніше активне обговорення та дискусії учасників міжнародної літньої школи зосереджувалися довкола проблематики культурологічних і когнітивних аспектів перекладацьких дискурсів у різних мовах та культурах, а також специфіки аудіовізуальних й кіноперекладів як видів перекладацької діяльності. Кількість присутніх на кожній із зустрічей та цікаві діалоги-розмірковування над проблематикою доповідей стали переконливим свідченням актуальності подальших таких заходів і будуть джерелом натхнення для їхніх організаторів.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цього інтелектуального свята!

Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи