Завершилась виставка, присвячена науковим дослідженням резиденції короля Данила у Холмі

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із заходу

У Будинку архітектора (Порохова вежа) завершилась виставка, присвячена результатам наукових досліджень архітектури Руського королівства XIII–XIV століть.

На закритті виступили д. арх., завідувач кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки професор Микола Бевз, д. іст.н., професор Львівського національного університету імені Івана Франка Леонтій Войтович, к.арх., доцент кафедри архітектури та реставрації Юрій Лукомський, д. іст. н. Віра Гупало з доповіддю про результати архітектурно-археологічних розкопок резиденції короля Данила Романовича у Холмі.

Організатор виставки – кафедра архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка», партнер – Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу