Завершується термін подання заявок на участь у новому сезоні програми CIG R&D Lab у Львівській політехніці

Tech StartUp School Львівської політехніки
фото про завершення терміну подання заявок на участь у новому сезоні CIG R&D Lab

До уваги студентів, аспірантів та молодих науковців Університету!

Завершується термін подання заявок на участь у новому конкурсному сезоні освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab у Львівській політехніці.

Дедлайн заповнення анкети30 вересня 2020 року.

Результати конкурсу і пітчі будуть вже на початку жовтня.

Освітньо-стипендіальна програма розробки та реалізації інноваційних технологічних стартап-проєктів CIG R&D Lab спрямована на підтримку технологічних проєктів студентів, аспірантів та молодих науковців Національного університету «Львівська політехніка». У програмі будуть відібрані команди стартаперів, які працюватимуть з менторами і фахівцями CIG, щоб втілити свою ідею або продовжити процес розробки.