Завершується термін реєстрації для участі у Всеукраїнському фестивалі інженерних талантів «Future of Ukraine 2020»

Організатори заходу
афіша фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2020»

28 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася презентація Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2020». Представники організаторів, якими є Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Володимира», запросили студентів-політехніків технічних спеціальностей взяти у ньому участь.

Цьогоріч фестиваль відбудеться уже втретє. Головний приз – оплачувана поїздка на виробничі підприємства компанії Boeing (Сієтл, США).

Організатори нагадують, що до кінця реєстрації для участі у фестивалі «Future of Ukraine 2020» залишилось зовсім небагато часу. Крайній термін – 25 січня 2020 року.

Реєстрація

Докладніше про фестиваль – у матеріалі Львівських політехніків запросили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інженерних талантів.

афіша фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine 2020»