Завершено навчання в гуртку «Безпілотні літальні апарати» при кафедрі фотограмметрії та геоінформатики ІГДГ

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Фото з роботи гуртка

На кафедрі фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки успішно завершено навчання в гуртку «Безпілотні літальні апарати», який організував для учнів 8–10 класів комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Керівник гуртка – д.т.н., професор, завідувач кафедри ФГІ Володимир Глотов, до проведення занять також долучились фахівці кафедри Назар Грицьків та Алла Гуніна.

Всі охочі ознайомилися з будовою безпілотних літальних апаратів, сферою їхнього застосування, навчились опрацювати матеріали аерознімання, а також зрозуміли, як готують майбутніх операторів БПЛА. Учні Штефан Слезінський, Теодор Городюк, Богдан Плотичко, Артем Чайка, Віталій Лукащук, Станіслав Беднарчик, Маркіян Проць виконали та презентували конкурсні роботи й отримали відповідні сертифікати про завершення навчання в гуртку.

Дякуємо організаторам, викладачам та учням за цікаве навчання і чекаємо нових зустрічей у наступному навчальному році!

Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка