Завдяки Програмі заохочення від АТ «Львівгаз» студенти ІБІС та ІЕСК одержуватимуть стипендії

Кафедра теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Нещодавно було підписано договір про співпрацю між АТ «Львівгаз» та двома інститутами Львівської політехніки – Інститут будівництва та інженерних систем і енергетики та систем керування. У його межах на розгляд Вченої ради Університету було подано Програму заохочення для кращих студентів-політехніків. Участь у Програмі взяли представники двох спеціальностей:

• «Будівництво та цивільна інженерія», Інститут будівництва та інженерних систем, кафедра теплогазопостачання і вентиляції;
  • «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», Інститут енергетики та систем керування, кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

На засіданні відбіркової комісії, до складу якої ввійшли представники АТ «Львівгаз», Інституту будівництва та інженерних систем та Інституту енергетики та систем керування, одноголосно визначено чотирьох переможців із десяти претендентів.

Вручення стипендій заплановано на вівторок, 27 грудня 2022 року.

Докладніше – у доданому файлі.

Приєднані файли