Завідувачу кафедри ЕОМ Університету Анатолію Мельнику вручено нагороду Львівської обласної ради

За матеріалами сайту Львівської обласної ради
Зав. кафедри ЕОМ Анатолію Мельнику вручено нагороду

Під час засідання Вченої Ради Національного університету «Львівська політехніка» на виконання розпорядження голови Львівської обласної ради Петра Колодія від 25 вересня 2015 року № 1152 нагороджено професора, завідувача кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» Мельника Анатолія Олексійовича.

Цінний подарунок (годинник) від Львівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди 60-річчя від Дня народження з теплими словами вітань ювілярові вручив ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.