Заступниця директора ІСТР увійшла до складу конкурсної комісії обласної премії імені В’ячеслава Чорновола

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Конкурсна комісія премії

Заступниця директора Навчально-наукового інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Ольга Кузь увійшла до складу конкурсної комісії обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини у 2023 році. Премію призначають студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі гуманітарних і суспільних наук, які є важливими для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Було присуджено 61 премію сумою 12460 гривень кожна. 17 листопада, у Міжнародний день студента, в Будинку вчених міста Львова відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів конкурсів обласних премій для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини у 2023 році.

Конкурсна комісія премії Конкурсна комісія премії