Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко відвідав Tech StartUp School

За матеріалами сайту Львівської обласної військової адміністрації
Фото з візиту

22 вересня 2022 року на Львівщині з візитом перебував заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. У межах робочої поїздки разом з очільником Львівщини Максимом Козицьким він відвідав інноваційну локацію – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Об’єкт, який займає понад 4000 квадратних метрів та 4 корпуси Національного університету «Львівська політехніка», створений як осередок для продукування свіжих ідей та успішних стартапів.

Тут створили цілу інноваційну екосистему:

• стартап-школу;
  • RD-лабораторії;
  • лабораторії швидкого прототипування;
  • краудфандинговий майданчик;
  • Науковий парк Львівської політехніки;
  • коворкінги та мейкер-спейси.

Місія екосистеми – створення комфортного інноваційного середовища для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів, щоб допомогти новаторам під керівництвом бізнес-тренерів і менторів пройти шлях від ідеї стартапу до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проєкту.

Tech StartUp School пропонує:

• платформу для реалізації яскравих ідей;
  • можливість зустрітись із відомими професіоналами у своїх галузях;
  • майстер-класи, тренінги, лекції, конкурси та змагання інноваційних проєктів та StartUp;
  • спеціалізовані лабораторії та простір для інноваційного розвитку.

Серед проєктів, які реалізують на базі Tech StartUp School:

• проєкт R&DLab – програма підтримки стартапів та інноваційних проєктів студентів Національного університету «Львівська політехніка»; у 2019–2021 роках студенти отримали понад 1 мільйон гривень на розвиток власних стартапів;
  • проєкт «Україна-Норвегія» – курс адаптації ветеранів та учасників АТО, спрямований на розробку власних стартап-ідей і допомогу у відкритті власного бізнесу.
Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту Фото з візиту