Заступник голови 8-го апеляційного адміністративного суду прочитав лекцію для студентів кафедри КПП

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

20 березня 2023 року лекційні заняття з навчальної дисципліни «Організація діяльності судів та правоохоронних органів» для студентів І курсу бакалаврату кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провів Віталій Затолочний, суддя 8-го апеляційного адміністративного суду, заступник голови цього суду, кандидат юридичних наук.

У минулому Віталій Семенович був аспірантом кафедри, у 2022 році успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Кримінальна відповідальність за завідомо незаконне затримання, привід, домашній арешт, тримання під вартою» під науковим керівництвом доктора юридичних наук, професора Олексія Гуміна, завідувача кафедри КПП.

Суддя Віталій Затолочний є досвідченим представником суддівського корпусу України, має досвід роботи в системі судової гілки влади 32 роки.

Студенти із зацікавленістю сприймали інформацію про роботу суддівської влади в Україні, задали цілу низку запитань практичного плану щодо роботи суддів.