Заступник директора ІППТ обговорив з очільником департаменту освіти і науки ЛОВА реалізацію освітнього проєкту

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із зустрічі

9 листопада 2023 року відбулася зустріч директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної військової адміністрації Олега Паски із заступником директора з науково-педагогічної роботи Інституту просторового планування та перспективних технологій Львівської політехніки Назарієм Попадинцем.

Обговорили план виконання наказу міністра освіти і науки України «Про реалізацію інноваційного освітнього проєкту на всеукраїнському рівні за темою «Система безперервної ступеневої освіти «Школа – Інститут – Підприємство» у вересні 2023 – грудні 2028 років» від 06.11.2023 р. № 1372.

Відповідно до наказу проєкт реалізується на базі Відокремленого структурного підрозділу «Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» та закладів загальної середньої освіти Львівської області. Науковим керівником проєкту є д.е.н., старший дослідник, заступник директора Інституту з науково-педагогічної роботи Назарій Попадинець. Автори ініціативи проєкту – к.т.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, директор ІППТ Йосиф Хром’як і к.е.н., доцент, заступниця директора Інституту з науково-педагогічної роботи Наталія Батьковець.