Заступник директора ІАДУ взяв участь у засіданні фахової комісії ЄДКІ з публічного управління та адміністрування

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Фото із засідання

22 листопада 2023 року відбулось чергове засідання фахової комісії єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», до складу якої відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2023 року № 616 входить кандидат наук з державного управління, доцент Тарас Кіцак – заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка».

Під час експертного оцінювання тесту члени фахової комісії врахували результат психометричного аналізу і, як наслідок, – вилучили з розрахунку тестового балу сім завдань. Мінімальний поріг установили на рівні 46 правильних відповідей зі 143 тестових завдань.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» відбувся 16 листопада 2023 року. Загалом у ньому взяла участь 4 371 особа, 78 з яких не подолали поріг «склав / не склав».

Індивідуальні результати ЄДКІ заклади вищої освіти отримають до 28 листопада 2023 року.

Фото із засідання Фото із засідання Фото із засідання