Зарплати тестувальників на літо 2022 року: випускники Університету – серед найбільш високооплачуваних

За матеріалами сайту DOU
Заставка до матеріалу

У літньому зарплатному опитуванні, яке проходило в червні 2022 року, фахівці спільноти програмістів DOU зібрали 2502 анкети QA-спеціалістів і подали аналітику їхніх зарплат.

На відміну від зарплат розробників, які дещо зросли в першому півріччі 2022 року, медіанні зарплати тестувальників знизилися на $100 – до $2000.

За медіанними зарплатами тестувальників Київ залишається на першому місці, хоча середня зарплата в місті зменшилась на $100, якщо порівнювати з груднем 2021 року. На другому місці – Львівська та Рівненська області, де медіанні зарплати збільшилися на $200.

Як і раніше, випускники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» мають найвищі зарплати – $2850 проти $2000 в середньому (серед вишів, з яких зібрано 40 чи більше анкет). До найбільш високооплачуваних належать випускники таких вишів:

• Національний авіаційний університет ($2600);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» ($2500);
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана ($2475);
  • Сумський державний університет ($2263);
  • Національний університет «Львівська політехніка» ($2240);
  • Харківський національний університет радіоелектроніки ($2200).

Докладніше – на сайті спільноти програмістів DOU.