Зарплати українських ІТ-тестувальників на літо 2020 року: випускники Львівської політехніки – на п’ятому місці

За матеріалами сайту DOU
зарплати українських тестувальників літо ’20

У червні спільнота програмістів DOU провела чергове анонімне зарплатне опитування, в якому взяли участь 12 419 ІТ-спеціалістів. Зарплатні звіти, як завжди, буде опублікувано у трьох частинах: зарплати тестувальників, зарплати розробників та зарплати інших технічних і нетехнічних спеціалістів.

Тут розглянуто тестувальників, їх серед опитаних – 1999 спеціалістів. До тестувальників зараховано QA Engineers усіх рівнів (Junior, Middle, Senior, Tech Lead) та спеціалізацій (Manual, Automation, General, Performance).

Усі зарплати вказано в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінювання зарплат у вибірках використано медіану.

Динаміка

Загалом зарплати тестувальників за останні пів року показують здебільшого негативну динаміку. Майже без змін зарплата Junior і Senior QA – $600 і $2600. А ось у QA Engineer і QA Tech Lead відбулося зменшення медіанної зарплати – на $100 і $300 відповідно.

За посадами

Найвища зарплата у київських QA Manager і QA Tech Lead – $3500 і $3300 відповідно. У Харкові тестувальники-техліди в середньому отримують $2500, у Львові – $3000.

За містами

Найвища середня зарплата за всіма посадами та спеціалізаціями у Києві ($1890), Львові ($1500) та Ужгороді ($1450).

За вишами

Найвищі середні зарплати у тестувальників, що закінчили київські виші та Львівську політехніку. Далі йдуть випускники університетів Харкова та Дніпра, а також Львівського національного університету імені Івана Франка (серед вишів, що набрали понад 40 анкет).

1. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – $2100;
  2. Національний авіаційний університет – $2000;
  3. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – $1850;
  4. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – $1800;
  5. Національний університет «Львівська політехніка» – $1700;
  6. Харківський національний університет радіоелектроніки – $1625;
  7. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – $1500;
  8. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – $1475;
  9. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – $1400;
  10. Львівський національний університет імені Івана Франка – $1400.
статистика статистика