Запрошуємо старшокласників до участі у Літній школі «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край» від ІСТР Львівської політехніки

Кафедра туризму ІСТР
«Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край»

Кафедра туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» запрошує старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, а також студентів коледжів та училищ взяти участь у Літній школі «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край».

Заняття відбуватимуться 28 серпня 1 вересня 2023 року у Студентській бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3).

У програмі Літньої школи – заняття за такими блоками:

• Знайомство з Вікіпедією
  • Краєзнавча тематика у Вікіпедії та сестринських проєктах (вікімандри, вікіцитати)
  • Значення та особливості подорожей рідним краєм для статей у вікімандрах
  • Правила та особливості створення і/або редагування статей про рідний край у Вікіпедії та сестринських проєктах
  • Виконання конкурсних завдань у Вікіпедії та сестринських проєктах і визначення переможця
  • Правила та особливості роботи з вікісховищем.

Заняття проводитимуть викладачі кафедри туризму та досвідчені вікіпедисти з ГО «Вікімедіа Україна», поєднуючи лекції з виконанням учасниками практичних завдань.

Після завершення Літньої школи «Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край» слухачі отримають сертифікати.

Навчання безкоштовне.

Щодо реєстрації та додаткової інформації звертатись на e-mail: mariana.i.senkiv@lpnu.ua або за телефоном +38 (098) 725-34-78 (Маряна Сеньків).

«Вступ до Вікіпедії: як почати писати про рідний край»