Запрошення приєднатися до Постійної міжнародної місії медіа-моніторингу щодо дезінформації відносно України

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Лого громадської організації «Україна-2050»

На адресу Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» надійшов лист від Евгена Чолія, президента громадської організації «Україна-2050», Президента Світового Конґресу Українців (2008–2018 рр.) із запрошенням приєднатися до Постійної міжнародної місії медіа-моніторингу щодо дезінформації відносно України.

Станом на сьогодні є 110 спостерігачів із 41 країни, які здійснюватимуть моніторинг 31 мовою.

Всіх зацікавлених осіб запрошують приєднуватися до цієї Місії, заповнюючи приєднану Aнкету і висилаючи її до 12 березня 2021 року Громадській організації «Україна-2050» на електронну адресу ngo@ukraine-2050.org.