Започатковано Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

За матеріалами сайту Міністерства молоді та спорту України
Заставка заходу

Державний інститут сімейної та молодіжної політики започатковує Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

У Конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, зокрема іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, молоді вчені закладів вищої освіти та наукових установ віком до 35 років.

Наукові напрями (секції) Конкурсу в 2022 році:

• національно-патріотичне виховання в Україні: стан та перспективи;
  • молодіжне підприємництво, зайнятість молоді;
  • молодіжна участь і молодіжна робота;
  • правова культура, формування правосвідомості сучасної української молоді;
  • формування культури здорового способу життя молоді;
  • молода сім’я в Україні: виклики сучасності та нові цінності;
  • розвиток молодіжного волонтерського руху;
  • вплив епідемії COVID-19 на сфери життя молоді.

Конкурс відбуватиметься за два етапи:

• перший етап – рецензування робіт;
  • другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Терміни організації Конкурсу:

• до 4 червня 2022 року (день народження О. Яременка) – прийом наукових робіт;
  • до 1 серпня – рецензування робіт;
  • вересень 2022 року – проведення підсумкової науково-практичної конференції, визначення переможців і призерів.

Із Положенням про Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» можна ознайомитися на сайті Державного інституту сімейної та молодіжної політики.