Заплановані кафедрою педагогіки та інноваційної освіти ІППО профорієнтаційні заходи повністю виконано

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото із заходу кафедри ПІО

Профорієнтаційна робота, проведена кафедрою педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки у 2020–2021 навчальному році, перетворилася на ефективний канал спілкування і впливу на учнів, їхніх батьків та громадянське суспільство загалом. Підтвердженням цього є звернення представників об’єднаних територіальних громад з пропозиціями зафіксувати стосунки з Національним університетом «Львівська політехніка» через підписання меморандумів, угод, договорів тощо.

Досягти такого рівня співпраці кафедрі вдалося завдяки застосуванню широкого спектру інноваційних прийомів і методик. Найбільш вдалі – цикл зимових, весняних, літніх та осінніх шкіл, під час яких було проведено майстер-класи, клуби сімейного інтелектуального дозвілля, зустрічі з успішними людьми. Вдалий формат проведення і тематика цих зустрічей переросли у програму «Виховуємо аристократів духу», яка дала можливість позиціонувати Львівську політехніку як культурно-просвітницький осередок, що створює позитивний вплив на суспільний менталітет.

Профорієнтаційні заходи, заплановані кафедрою педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки на 2020–2021 навчальний рік, повністю виконано.

• День відкритих дверей
  • Осінні, зимові, весняні, літні школи
  • Навчальні гуртки для школярів
  • Зустрічі з педагогічними колективами шкіл