У рамках міжнародної програми «Гостьовий лектор» Національного університету «Львівська політехніка» 8 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти з доктором Якубом Косовським (Jakub Kosowski) з Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), Республіка Польща.
Організатори зустрічі-лекції – завідувач кафедри кримінального права і процесу, д.ю.н., професор Олексій Гумін, д.ю.н., професор Володимир Канцір та викладачі кафедри.
Було обговорено справді актуальну проблематику, яка зацікавила присутніх – «Електронізація польського кримінального процесу», особливо у порівнянні з національним судочинством. Студенти також мали змогу взяти участь в обговоренні, поставити запитання.
Традиція запрошення гостьових лекторів – правників з інших держав – виявилася цікавою, пізнавальною та корисною у процесі навчання.
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/kpp-gostoviy-lektor2.jpg?itok=jlgnHHC7)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/9/para/gallery/kpp-gostoviy-lektor1.jpg?itok=gLzfeDgV)