Законодавчий досвід Республіки Польща зацікавив студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

У рамках міжнародної програми «Гостьовий лектор» Національного університету «Львівська політехніка» 8 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти з доктором Якубом Косовським (Jakub Kosowski) з Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), Республіка Польща.

Організатори зустрічі-лекції – завідувач кафедри кримінального права і процесу, д.ю.н., професор Олексій Гумін, д.ю.н., професор Володимир Канцір та викладачі кафедри.

Було обговорено справді актуальну проблематику, яка зацікавила присутніх – «Електронізація польського кримінального процесу», особливо у порівнянні з національним судочинством. Студенти також мали змогу взяти участь в обговоренні, поставити запитання.

Традиція запрошення гостьових лекторів – правників з інших держав – виявилася цікавою, пізнавальною та корисною у процесі навчання.

Фото з лекції Фото з лекції