Захищати Україну було для нього не лише обов’язком, а й честю: загинув випускник Львівської політехніки Володимир Тим’як

Олександра Ливицька, студентка третього курсу факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка
Заставка до матеріалу

Володимир Тим’як – кадровий військовий, полковник. Навчався у Львівській політехніці за спеціальністю «електропривід та автоматизація промислових установок», яку закінчив у 1983 році. За три роки вступив на професійну військову службу.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Володимирові Тим’яку був майже 61 рік, тому він міг уже не йти на війну. Але по-іншому не зумів би. Після 23 лютого 2022 року, як справжній воїн, попри вже пенсійний вік, без вагань залишився на службі й добровільно пішов захищати Україну. Боронив територіальну цілісність і суверенітет держави на Харківщині.

Воїн загинув під час виконання бойового завдання. У Героя залишилися дружина, син і мама.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.