Студенти Автомобільно-дорожнього коледжу взяли участь у низці заходів з нагоди Дня української писемності та мови

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
студент пише диктант

9 листопада українці в цілому світі взяли участь у вже традиційному Диктанті національної єдності, який відбувається щорічно з нагоди Дня української писемності та мови. До написання Диктанту приєдналися й студенти і викладачі Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Окрім участі в написанні диктанту, з нагоди Дня писемності викладачі-філологи провели зі своїми студентами низку «дистанційних» заходів. Ольга Василівна Лаба запропонувала написати власне висловлення на тему «Мова змінює мене і я змінюю мову». Студенти «засипали» свого викладача роботами, у яких є й дуже цікаві думки.

Марія Михайлівна Чорній за допомогою програми Canva розробляла зі своїми вихованцями «стікери» на мовно-стилістичну тематику.

Усі ці заходи є яскравим доказом того, що мова об’єднує усіх, незважаючи на карантинні обмеження.