Загинув випускник Автомобільно-дорожнього фахового коледжу Львівської політехніки Орест Рись

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

І знову болюча втрата: захищаючи нашу Батьківщину від загарбників, загинув випускник Відокремленого структурного підрозділу «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» – воїн-герой Орест Рись із позивним Залізняк.

Народився Орест у Львові 23 листопада 1995 року. З дитинства брав активну участь у діяльності молодіжних організацій «Сокіл» і «Спадщина», був багаторічним учасником капели «Дударик». Обожнював походи в гори, займався альпінізмом і плекав мрію зійти на вершину гори Еверест. Також Орест Рись любив море, мріяв після повернення Криму побачити Кримські гори...

Чин похорону військовослужбовця відбувся 1 січня 2024 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а міську церемонію провели на площі Ринок. Поховали воїна на Личаківському цвинтарі.

Дякуємо Героєві за його подвиг! Пам’ятаємо ціну нашої перемоги!

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.