За здобуття премії Кабінету Міністрів України змагатиметься представник Львівської політехніки

Львівська обласна державна адміністрація
Герб Львівської політехніки

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації подало кандидатури від Львівщини на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Зокрема, у номінації «за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху» на премію висунуто Олександра Березка – к.т.н., асистента кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», голову Комітету всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз», першого заступника голови Ради молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка», члена президії Європейського студентського форуму AEGEE (European Students’ Forum).