За участю представниці Університету відбувся запис онлайн-курсу «Кар’єра в енергетиці – це круто»

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Фото із запису онлайн-курсу

На початку березня в місті Києві відбулися зйомки онлайн-курсу «Кар’єра в енергетиці – це круто», спікером якого стала старший викладач кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки, к.т.н. Марта Мартиняк-Андрушко.

Онлайн-курс включатиме відео про енергетику в Україні, її особливості, інновації та цікаві факти. Запис було реалізовано громадською організацією «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Проєкт «Дівчата в енергетиці» має на меті подолати гендерні стереотипи під час вибору майбутньої професії в енергетиці для дівчат і хлопців, а також підвищити впевненість дівчат щодо навчання та вибору успішної кар’єри в технічних напрямах.