За участю фахівців Ресурсного центру для осіб з особливими потребами видано нові книжки для незрячих

За матеріалами сайту Львівської міської ради
на презентації

У Львові презентували перші результати роботи на новому принтері Брайля – поетичну збірку Мар’яни Савки «Босоніжки для стоніжки» у двох форматах, доступних для сліпих дітей (braile, audio), а також «Словник медичної термінології» для незрячих студентів-медиків.

– Початковий наклад видання збірки – 50 примірників. Цього достатньо, аби забезпечити потребу всіх спецшкіл-інтернатів для сліпих дітей, передати збірку в кожну обласну універсальну наукову бібліотеку України, а також безпосередньо незрячій малечі додому. Над публікацією і озвученням збірки працювали редактори Катерина Івашутіна і Марта Сидоряк, звукорежисер Ярослав Босий, коректор Михайло Петрів і Оксана Потимко, автор Мар’яна Савка. Аудіоверсію збірки виготовлено в студії ресурсного центру Львівської політехніки, начитувала її безпосередньо автор, – зазначила керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Потимко.