За співпраці з Університетом стартує четвертий освітній курс «Школа експортера – рівень BASIC»

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Заставка заходу

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації професійних митних посередників четвертий рік поспіль стартує новий освітній курс «Школа експортера – рівень BASIC».

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Кількість тренінгів – 8, тривалість – з 5 жовтня по 2 листопада, таймінг – з 11:00 до 13:00 (вівторок, четвер).

Освітній курс «Школа експортера – рівень BASIC» є безкоштовним. Після завершення курсу учасники отримують сертифікати.

Зареєструватись для участі можна до 28 вересня 2021 року включно.

Докладніше – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.