За співпраці з Політехнікою стартує новий освітній курс «Школа експортера – рівень PRO»

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Заставка до Школи

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації професійних митних посередників стартує новий освітній курс «Школа експортера – рівень PRO».

Це – комплексний освітній курс, що складається з 5 інтенсивних онлайн-тренінгів на платформі Zoom. Він спрямований на закріплення та вдосконалення навичок ведення зовнішньоекономічної діяльності підприємствами.

«Школа експортера – рівень PRO» розкриє такі теми:

• укладання зовнішньоекономічних контрактів;
  • правові аспекти експортних зовнішньоекономічних операцій;
  • фінансові інструменти експорту;
  • е-commerce: можливості онлайн-експорту;
  • експорт товарів харчової галузі до ЄС.

В межах освітнього курсу передбачене обговорення юридичних, технічних, страхових, фінансових та культурних нюансів експортної діяльності, приклади реальних кейсів та варіанти розв’язання проблемних питань, можливість напряму поставити запитання експертам ЗЕД тощо.

Тривалість тренінгів – з 16 до 18 листопада 2021 року.

Зареєструватись для участі можна до 12 листопада включно.

Докладніше – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.