За розрахунками науковців ІБІД Львівської політехніки провадять ремонт унікального мосту на Івано-Франківщині

За матеріалами газети «Вікна»
міст

Особливостями автомобільних доріг Івано-Франківської області є найбільша в країні кількість мостових переходів та штучних споруд у розрахунку на 1 км автомобільних доріг, які часто, разом із покриттям, зазнають руйнувань внаслідок повеневих та зсувних процесів. Це викликає складність їхнього ремонту й експлуатації.

На 2018 рік в області передбачено ремонт 5 мостів, зокрема в Делятині. Цей міст унікальний тим, що проходить над річкою і залізницею та має кривизну в плані і профілі. Фахівці ТОВ «ПБС» уже розпочали його ремонт із монтажу додаткових металевих опор та допоміжних балок. Такі конструкції не лише укріплять міст, а й сприятимуть його підйому на відповідну висоту.

Роботи провадять за розрахунками науковців кафедри автомобільних доріг та мостів Національного університету «Львівська політехніка» на замовлення Служби автомобільних доріг області.