За результатами вступної кампанії 2018 року Львівська політехніка – у ТОП-5 найпопулярніших вишів

За матеріалами сайту МОН
Львівська політехніка

На ранок 27 липня вступники зареєстрували понад 162 тисяч електронних кабінетів. З них більш ніж 141 тисячу створили ті абітурієнти, які цього року після школи вступають на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування). Про це йшлося під час прес-конференції, що відбулася 27 липня 2018 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

Генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров зазначив, що час від часу озвучують міф, ніби кращі вступники обирають лише столичні університети.

– Хочу сказати, що це не є правдивим. І хоча, звичайно, провідні столичні виші користуються неабиякою популярністю, але в ТОП-10 університетів поряд зі столичними закладами також увійшли львівські, харківський та чернівецький виші, – зауважив Олег Шаров.

ТОП-10 закладів, куди подано найбільше заяв

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 37994
  2. Львівський національний університет імені Івана Франка – 35764
  3. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 33324