За результатами третього конкурсу від Кондитерської Корпорації РОШЕН стипендіатами стали 38 студентів ІХХТ

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Представники Кондитерської Корпорації РОШЕН підбили підсумки третього конкурсу на здобуття індивідуальних стипендій для студентів Інституту хімії та хімічних технологій. Загалом заявки на участь подали 307 студентів ― це орієнтовно 40% від загальної здобувачів вищої освіти ІХХТ. Найактивнішими були представники спеціальності «Хімічні технології та інженерія». Перемогу здобули 38 студентів, а 18 із них отримали стипендію повторно.

Нагадуємо, Програми «Заохочення студентів» у межах проєкту «До вершин з РОШЕН» мають на меті відбирати найкращих студентів для призначення індивідуальних стипендій задля створення додаткових умов вільного отримання знань. Також студенти мають можливість у межах міжнародної наукової спільноти отримати доступ до найактуальнішої наукової інформації, відвідувати лекції українських і європейських викладачів та бути учасниками конференцій.