За підтримки Львівської політехніки відбудеться ІІІ Конгрес Культури UKRAINE! UNMUTED

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Заставка до заходу

7–9 вересня 2023 року у Львові відбудеться ІІІ Конгрес Культури. Його тема – UKRAINE! UNMUTED.

У фокусі – нові реалії та виклики, що постали перед українським суспільством і сферою культури після 24 лютого 2022 року. Зокрема, це різні досвіди переживання війни та мову війни; нові сенси культури як простору сили, дії та боротьби в умовах війни; травма та робота з нею в культурній площині й формування українцями наративу про себе та майбутнє України.

Незабаром оголосять реєстрацію на Конгрес та програму.

Організаторами Конгресу є Інститут стратегії культури та громадська організація «Вірменська – тридцять п’ять» за підтримки Львівської міської ради, Фундації ЗМІН, Міжнародного фонду «Відродження», Українського культурного фонду, Національного університету «Львівська політехніка».