За підсумками U-Multirank 2020 Політехніка увійшла до Топ-25 університетів світу в галузі «Міжнародні спільні публікації»

За матеріалами сайту U-Multirank
логотип: 2020 World University Rankings – Compare Universities & Colleges (U-Multirank)

Оприлюднено 2020 World University Rankings – Compare Universities & Colleges (U-Multirank) – багатовимірний рейтинг університетів з усього світу, орієнтований на користувачів.

U-Multirank був заснований на замовлення Європейської Комісії як альтернатива вже усталеним рейтинговим системам. Основною метою рейтингу є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності вузів. Це дає змогу абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. На відміну від інших рейтингів, U-Multirank не формує плоскої таблиці з присвоєнням порядкового номера. Користувач може самостійно вибудувати градацію, в залежності від уподобань.

За підсумками U-Multirank 2020 Національний університет «Львівська політехніка» увійшов до 25 найкращих університетів світу в галузі «Міжнародні спільні публікації».

топ-25 2020 World University Rankings – Compare Universities & Colleges (U-Multirank)