За партнерства Політехніки відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум військових письменників

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Заставка форуму

З 14 до 16 березня 2021 року триватиме Форум військових письменників. Цьогоріч форум стане першою літературною подією не лише Львова, а й усієї країни, розпочавши фестивальний марафон.

Форум є також першим фестивалем, що об’єднав авторів – військовослужбовців, журналістів і тих, хто на початку протистояння на Сході України були призвані до лав силових структур України за мобілізацією або пішли воювати добровольцями.

Учасники форуму вже традиційно зустрінуться з читачами не лише у Львові, але і у інших містах області. У програмі – презентації книг, неформальне спілкування, благодійні акції та ярмарок.

Долучатись до подій можна буде в офлайн та онлайн-форматі на Фейсбук-сторінці Форуму.

Партнери заходу: Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок воїна», Львівський інститут банківської справи.